Insert your alternative text
SZEROKA GAMA PRZETWORNIKÓW TEMPERATURY I KONWERTERÓW SYGNAŁU/IZOLATORÓW ZASILANIA

Małe urządzenie, wielka moc: JUMO dTRANS T08 i JUMO dTRANS S08

Seria JUMO dTRANS T08 i seria JUMO dTRANS S08 to bogate portfolio składające się z dziewięciu przetworników i 13 konwerterów sygnałowo-izolacyjnych. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką dokładnością i odpornością izolacyjną w smukłej obudowie. Ponadto przekonują one użytkowników doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Pliki do pobrania

Zdjęcie prasowe
(JPG, 430.2 kB)
Wizytówka
( VCF, 246 B)

Przetworniki temperatury i konwertery sygnałowe/izolacyjne z tej serii mają szerokość zaledwie sześciu milimetrów i mogą być montowane na standardowych szynach DIN lub specjalnych szynach zasilających bez konieczności stosowania szczeliny powietrznej. Oszczędza to cenne miejsce podczas instalacji. Jednocześnie urządzenia te charakteryzują się wysokim poziomem dokładności i bardzo dobrą izolacją galwaniczną.

Kolejną cechą szczególną jest szybkie uruchamianie na miejscu, nawet bez komputera lub programu Setup. Za pomocą przełączników DIP można wybrać ponad 1000 różnych zakresów pomiarowych dla przetworników temperatury lub żądaną charakterystykę sygnału dla konwerterów sygnału.

Podstawowa dokładność wynosi do 0,05 % we wszystkich dostępnych zakresach sygnału, a izolacja galwaniczna 2,5 kV AC została przetestowana dla wszystkich urządzeń. Błędy w okablowaniu nie powodują uszkodzeń, ponieważ wszystkie zaciski są zabezpieczone przed napięciami do ± 31,2 V DC.

Krótki czas odpowiedzi wynoszący poniżej 30 milisekund dla przetworników temperatury i poniżej 7 milisekund dla konwerterów sygnału oznacza, że przy pomiarach procesowych można zagwarantować szybką konwersję sygnałów do systemu sterowania. Przetworniki są zatem odpowiednie do szybko zmieniających się sygnałów, takich jak czujniki termoparowe, podczas gdy izolatory sygnału/zasilania są odpowiednie do zasilania napięciem i izolacji sygnału dla przetworników dwuprzewodowych.

Przetworniki mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur otoczenia od -25 do 70°C i charakteryzują się bardzo małym dryftem temperaturowym podczas przetwarzania sygnału. Wysoka rezystancja izolacji 2,5 kV AC pozwala na stabilny pomiar przy krytycznych sprzężeniach czujnik/potencjał sygnałowy. Szerokie dopuszczenia, takie jak UL, DNV GL, ATEX i IECEx, pozwalają na zastosowanie w szerokim zakresie aplikacji i obszarów zastosowań.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Klose +49 661 6003-2346 +49 661 6003-2346