JUMO FLIP CHIP MIERZY PRECYZYJNIE I NIEZAWODNIE

Oszczędzający miejsce platynowy czujnik temperatury do płytek drukowanych

Nowy czujnik temperatury JUMO Flip Chip został zaprojektowany do zautomatyzowanego umieszczania na płytkach drukowanych. Kontakt czujnika chipowego jest jednostronny i obrobiony w wąskich tolerancjach. Dlatego wymaga on znacznie mniej miejsca na płytce drukowanej niż standardowy element, dzięki czemu nadaje się szczególnie do sytuacji, w których przestrzeń montażowa jest ograniczona.

Czujnik chipowy posiada powierzchnię izolacyjną na tylnej pokrywie. Oznacza to, że może on być bezpośrednio przymocowany do ściany obudowy, ponieważ - w przeciwieństwie do czujników chipowych ze stykami po obu stronach - nie występuje tu ryzyko zwarcia.

Dzięki pozłacanemu stykowi niklowemu czujnik może być bez ograniczeń lutowany lutem bezołowiowym, ołowiowym, a nawet wysokotemperaturowym. Wykazuje on dobre wyniki obróbki przy lutowaniu rozpływowym i nadaje się również do klejenia przewodzącego.

Pozłacanie styku niklowego chroni go również przed utlenianiem. Ma to pozytywny wpływ na jego zdolność do przechowywania i wyniki przetwarzania. JUMO Flip Chip jest dostępny w standardowych wartościach nominalnych Pt100, Pt500 i Pt1000 jak również w klasie tolerancji F 0.3. Inne wartości są dostępne na życzenie.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293