JUMO DICOTEMP 800 MA UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Wysokiej jakości termometry wskazówkowe

JUMO dicoTEMP 800 - termometr wskazówkowy z mikroprzełącznikiem - to nowość w ofercie JUMO. Urządzenie jest regulatorem temperatury z wyświetlaczem wartości rzeczywistej. Charakteryzuje się szczególnie małą głębokością zabudowy, wysokiej jakości obudową ze stali nierdzewnej i różnymi zakresami wskazań od -50 do 500°C. JUMO dicoTEMP 800 ma stopień ochrony IP54, jest zgodny z RoHS i nie zawiera kadmu.

Termometry wskazówkowe z mikroprzełącznikami są uniwersalnymi urządzeniami do pomiaru i monitorowania temperatury. Mikroprzełączniki, które można dowolnie ustawiać w całym zakresie skali, umożliwiają jednoczesne wykonanie czynności kontrolnych. Standardowo możliwe jest bezpośrednie przełączanie do 5 A, 230 V. Termometry zegarowe pracują bez zapotrzebowania na dodatkową energię pomocniczą i dlatego są szczególnie energooszczędne i niezawodne.

Zależna od temperatury zmiana objętości w układzie pomiarowym wypełnionym cieczą lub zależna od temperatury zmiana ciśnienia w układzie pomiarowym wypełnionym gazem jest przetwarzana na ruch obrotowy wskaźnika wartości rzeczywistej przez rurkę Bourdona bez konieczności stosowania przekładni. Mikroprzełącznik jest uruchamiany przez ruch obrotowy wałka wskaźnika za pomocą układu zaczepowego.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293