SIEĆ JUMO DIGILINE WCIĄŻ SIĘ ROZWIJA

Nowe czujniki cyfrowe do pomiaru parametrów dezynfekcji wody

Wprowadzając digiLine, JUMO prezentuje innowacyjny, kompatybilny z magistralą system połączeń cyfrowych czujników do analizy cieczy ze zintegrowanym zarządzaniem czujnikami. Nowością w ofercie są warianty czujników dla najważniejszych parametrów w dezynfekcji wody, takich jak chlor wolny, chlor całkowity, ozon, nadtlenek wodoru i kwas nadoctowy.

Dzięki temu, obok dostępnych już czujników pH i redoks, użytkownicy mają do dyspozycji bogate portfolio cyfrowych czujników do analizy cieczy w sprawdzonej jakości JUMO.

JUMO digiLine pozwala na obsługę do sześciu czujników cyfrowych w przetworniku JUMO AQUIS touch S (P) lub do 62 w systemie pomiarowym, sterującym i automatyzacji JUMO mTRON T. Umożliwia to zarówno obsługę pojedynczych punktów pomiarowych, jak i rozbudowę rozległych sieci czujników. Umożliwia to zarówno obsługę pojedynczych punktów pomiarowych, jak i rozbudowę rozległych sieci czujników.

Tylko jedna cyfrowa linia sygnałowa biegnie do jednostki analizującej lub sterownika. Rezultatem jest bardziej wydajne i szybsze okablowanie instalacji, w których kilka parametrów musi być mierzonych jednocześnie w różnych miejscach.

Typowe obszary zastosowań obejmują monitorowanie wody basenowej, pitnej, użytkowej, procesowej i chłodniczej. Dzięki oprogramowaniu DSM (digital sensor management), które jest częścią systemu, wymagana parametryzacja czujników i dokumentacja punktu pomiarowego może być łatwo przeprowadzona w laboratorium.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293