PRZETWORNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ Z CERTYFIKATEM KOLEJOWYM

JUMO MIDAS DP10: na torach kolejowych na całym świecie

W branży kolejowej technika pomiarowa poddawana jest wyjątkowo wysokim obciążeniom i musi uzyskać specjalne dopuszczenie. Przetwornik różnicy ciśnień JUMO MIDAS DP10 bez problemu sprosta tym wyzwaniom.

Ten przetwornik ciśnienia z czujnikiem krzemowym służy do wykrywania różnicy ciśnień w mediach płynnych, gazowych i mało agresywnych. Zakres pomiarowy obejmuje od 0 do 40 mbar do 0 do 16 bar różnicy ciśnień.

Dwie wartości są rejestrowane przez celke pomiaru ciśnienia. Wartość różnicowa z tych dwóch ciśnień jest przekształcana na analogowy dwuprzewodowy sygnał prądowy lub ratiometryczny sygnał wyjściowy. Piezorezystywny czujnik krzemowy jest zainstalowany w celi pomiarowej ze stali nierdzewnej, która jest zintegrowana z układem elektronicznym w obudowie z tworzywa sztucznego.

Przetwornik różnicy ciśnień o wysokiej odporności na wibracje został certyfikowany do stosowania w kolejnictwie zgodnie z najnowszymi wersjami norm DIN EN 50155, DIN EN 50121 i DIN EN 45545.

W przemyśle kolejowym JUMO MIDAS DP10 może być stosowany w takich obszarach jak monitorowanie ciśnienia w obwodach hamulcowych lub pomiar poziomu w zbiornikach wody użytkowej, ścieków i wody hartowniczej. JUMO MIDAS DP10 nadaje się również do monitorowania różnicy ciśnień w celu pomiaru prądu w systemach wentylacyjnych lub do kontroli stopnia zanieczyszczenia filtrów.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293