KOMPAKTOWY TYP KONSTRUKCJI PRZY TEJ SAMEJ WYDAJNOŚCI OSZCZĘDZA KOSZTY

JUMO prezentuje nowe tyrystorowe przekaźniki półprzewodnikowe SSR serii TYA 432

JUMO prezentuje ulepszoną serię tyrystorowych przekaźników półprzewodnikowych SSR o nowym wyglądzie i kompaktowej konstrukcji, która została zaprojektowana specjalnie do stosowania w mniejszych szafach sterowniczych.

W tym celu zmodernizowano sprawdzone tyrystorowe przekaźniki półprzewodnikowe SSR serii TYA 432 firmy JUMO. Wariant 25 A jest teraz dostępny w wersji typu slim o szerokości 17,5 mm. Dodatkowe wartości prądu to 40 A i nowa wersja 60 A w wykonaniu jednofazowym. W ofercie znajduje się również wariant trójfazowy o prądzie 20 A. Wszystkie typy są przeznaczone dla napięć znamionowych do 600 V AC. Prądy znamionowe obowiązują dla temperatury otoczenia 40°C.

Bezstykowe przełączanie energii elektrycznej ma sens w wielu zastosowaniach. Bezzużyciowe przekaźniki zwiększają niezawodność maszyn, a także zmniejszają koszty konserwacji i przestojów. Odporność na smary i wilgoć, nawet w ekstremalnych warunkach, czyni je idealnymi do zastosowania w przemyśle spożywczym. Jednak krótkie cykle przełączania są również pożądane w przemyśle tworzyw sztucznych i opakowaniowym.

Ponadto ciągłe odgłosy przełączania w przekaźnikach mechanicznych są czynnikiem stresogennym dla osób znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie. Tyrystorowe przekaźniki półprzewodnikowe SSR nie mają ruchomych części ani styków i dlatego przełączają bezdźwięcznie z dużą prędkością przełączania.

Radiator zawiera zdefiniowane prądy znamionowe, które zależą od temperatury pracy. Dzięki temu łatwiej jest znaleźć odpowiedni produkt do indywidualnego zastosowania.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293