SPRAWDZONE I PRZETESTOWANE PRZETWORNIKI CIŚNIENIA OBSŁUGUJĄ NAJNOWSZE STANDARDY

Seria JUMO dTRANS p20 z nowym HART® Rev 7

Interfejs HART dla sprawdzonego przetwornika ciśnienia JUMO dTRANS p20 obsługuje teraz najnowszy standard HART® Rev 7. Dzięki temu możliwe jest teraz zastosowanie zaawansowanych opcji cyfrowej diagnostyki przy uruchamianiu i konserwacji. Zakres możliwości dostępu przez systemy sterowania i narzędzia obsługowe został dodatkowo rozszerzony o trzeci wymiar.

Przetworniki ciśnienia z serii JUMO dTRANS p20 są uniwersalne i nadają się do pomiaru ciśnienia, ciśnienia różnicowego, poziomu i przepływu. Urządzenia te łączą w sobie najwyższą precyzję z prostą i wygodną obsługą. Spełniają najnowsze dyrektywy dotyczące ochrony przeciwwybuchowej i mogą być stosowane we wszystkich strefach aż do strefy 0. Przetworniki ciśnienia ze starszym protokołem HART® Rev 5 są nadal dostępne jako opcja.

Protokół HART® został wprowadzony w 1989 roku i od tego czasu stał się najbardziej rozpowszechnionym na świecie cyfrowym interfejsem urządzeń w automatyce procesowej. Za pomocą procedury FSK (frequency-shift keying) (nałożony sygnał wyjściowy 4 do 20 mA) urządzenia polowe mogą komunikować się cyfrowo ze swoimi jednostkami sterującymi. JUMO jest członkiem FieldComm Group, która jest organem odpowiedzialnym za zarządzanie i rozwój protokołu HART®.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293