NIEZAWODNE POMIARY W HYDRAULICE MOBILNEJ

Nowy przetwornik ciśnienia JUMO MIDAS H20 HP

Technika pomiarowa w hydraulice mobilnej narażona jest na szczególnie trudne warunki otoczenia. Wraz z MIDAS H20 HP JUMO wprowadza przetwornik ciśnienia, który został opracowany specjalnie do zastosowania w maszynach rolniczych i leśnych, maszynach budowlanych lub wtryskarkach.

MIDAS H20 HP posiada homologację ECE wymaganą do użytku drogowego i jest dostępny w stopniu ochrony do IP69K. Ekstremalna odporność na wibracje i wstrząsy w połączeniu z wysokim napięciem izolacji 500 V AC gwarantuje niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Urządzenie jest dostępne w zmiennych zakresach pomiarowych od 100 do 1000 bar ciśnienia względnego i średnich temperaturach od -40 do 125°C.

Kompaktowa konstrukcja o długości od 35 mm i solidne wykonanie pozwalają na elastyczne zastosowanie JUMO MIDAS H20 HP. Sprawdzony czujnik cienkowarstwowy gwarantuje wyjątkową stabilność długoterminową i wysoką dokładność nawet przy zmiennych warunkach temperaturowych. Technologia spawanych czujników i wysoka wytrzymałość na rozerwanie sprawiają, że przetwornik ciśnienia jest odporny na skoki ciśnienia. Te dwie cechy skutecznie zapobiegają wypływowi oleju lub innych mediów pomiarowych. Doskonała jakość sygnału umożliwia również zastosowanie w aplikacjach z szybko zmieniającym się ciśnieniem. Odbywa się to bez ograniczeń w zakresie błędów kwantyzacji.

JUMO MIDAS H20 HP jest dostępny ze standardowymi wariantami przyłączy elektrycznych, takimi jak M12, Deutsch DT, Metri-Pack lub AMP. Bezuszczelkowy system pomiarowy oraz zastosowanie stali nierdzewnej umożliwiają niezawodne zastosowanie w różnych aplikacjach. W zależności od wymagań możliwe jest domyślne ograniczenie wartości początkowej i końcowej w sygnale. Zapobiega to np. przełączeniu jednostki sterującej na stan awarii w przypadku krótkotrwałych skoków ciśnienia lub nadciśnienia.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293