SPRAWDZONA TECHNOLOGIA Z INNOWACYJNĄ KONCEPCJĄ OBSŁUGI

Nowy rejestrator ekranowy JUMO LOGOSCREEN 600

Nowy LOGOSCREEN 600 łączy wieloletnie doświadczenie JUMO w dziedzinie rejestratorów ekranowych z nową koncepcją sterowania i wizualizacji. Z systemem opartym na ICON, w większości przypadków tylko maksymalnie trzy "ruchy dotykowe" są wymagane do wyświetlenia pożądanych danych procesowych.

Różne wersje JUMO LOGOSCREEN 600 są dostępne do rejestracji danych procesowych. Podstawowym modelem jest wersja urządzenia bez wejścia pomiarowego, w której do 24 analogowych i cyfrowych wartości procesowych jest odbieranych z systemów zewnętrznych w trybie pracy slave lub master poprzez interfejs Ethernet z Modbus TCP lub interfejs RS485 z Modbus RTU. Modele z najwyższej półki to warianty z trzema lub sześcioma uniwersalnymi wejściami analogowymi, dwoma wyjściami analogowymi, 12 wejściami cyfrowymi i 12 indywidualnie przełączanymi wejściami/wyjściami cyfrowymi. Kompaktowa konstrukcja o głębokości montażowej 119 mm (wraz z wtyczką przyłączeniową) umożliwia montaż nawet w szafach sterowniczych o niewielkiej głębokości.

Sygnały pomiarowe są zapisywane w pamięci wewnętrznej w grupach o konfigurowalnym czasie cyklu pamięci od 125 milisekund do 32.000 sekund. Dane mogą być pobierane za pomocą pamięci USB lub poprzez interfejs Ethernet. W JUMO LOGOSCREEN 600 podłączone sygnały procesowe mogą być wyświetlane z domyślnymi wizualizacjami, takimi jak wykresy liniowe (pionowe lub poziome), wykresy słupkowe, obrazy tekstowe (numeryczne) lub diagramy cyfrowe. Dodatkowo, użytkownicy mogą użyć programu konfiguracyjnego do stworzenia do sześciu oddzielnych ekranów procesowych zgodnie z ich indywidualnymi wymaganiami.

Dzięki elastycznie regulowanej rejestracji partii ważne dane produkcyjne są bezpiecznie przechowywane i archiwizowane w celu późniejszego odtworzenia procesów produkcyjnych. Potężny program PCA3000 jest dostępny do oceny danych, a oprogramowanie komunikacyjne PCC jest dostępne do automatycznego pobierania danych. Praktyczny program konfiguracyjny pozwala na łatwe i niezawodne skonfigurowanie tego niezwykle kompaktowego, papierowego rejestratora w celu szybkiego uruchomienia. Po podłączeniu do sieci Ethernet, zainstalowany serwer WWW umożliwia zdalne zapytania poprzez przeglądarkę internetową.

Ponadto, monitorowanie JUMO LOGOSCREEN 600 jest również możliwe dzięki nowej aplikacji JUMODevice.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293