PROFESJONALNE WSPARCIE KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTÓW KLIENTÓW

JUMO Engineering dostarcza kompletne rozwiązania z jednego źródła

Rozwiązania zamiast komponentów, systemy zamiast produktów - wraz z wprowadzeniem JUMO Engineering klienci JUMO mogą korzystać z kompletnego portfolio usług i wieloletniego doświadczenia. Już w kilka miesięcy po wprowadzeniu na rynek liczne projekty zostały zrealizowane z sukcesem.

Zespół JUMO Engineering łączy dziesięciolecia doświadczeń JUMO w zakresie przemysłowej techniki pomiarowej, sterowania i automatyzacji, wspiera klientów w całym procesie realizacji projektów i opracowuje indywidualne rozwiązania dla wielu branż. W centrum uwagi zawsze znajduje się szeroka gama produktów JUMO, począwszy od czujników temperatury, ciśnienia, analizy cieczy i przepływu, poprzez odpowiednie urządzenia do rejestracji, sterowania i automatyzacji. Oferta obejmuje również wszystkie niezbędne elementy wykonawcze, takie jak przekaźniki półprzewodnikowe (SSR) i sterowniki mocy SCR.

Szeroki wachlarz usług rozciąga się od prowadzenia podstawowych studiów wykonalności i warsztatów, poprzez sporządzanie specyfikacji wymagań i systemów, aż po konfigurację, programowanie i audyt rozwiązań automatyzacyjnych. Oprócz dokumentacji uruchomieniowej i projektowej oferujemy również szkolenia dostosowane do potrzeb klienta.

Spojrzenie na kilka pomyślnie zrealizowanych projektów wskazuje na szeroki zakres branż, dla których JUMO Engineering opracowuje rozwiązania. Wśród tych projektów można wymienić automatyzację regulacji temperatury w winiarni, rejestrację danych pomiarowych w zbiornikach do topienia, czy monitoring instalacji u producenta produktów biofarmaceutycznych.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293