NIEZAWODNA JAKOŚĆ DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I HIGIENICZNYCH

JUMO prezentuje nowy przepływomierz magnetyczno-indukcyjny

JUMO GmbH & Co. KG jest uznanym specjalistą w dziedzinie techniki pomiaru temperatury i ciśnienia oraz analizy cieczy. Przepływomierze magnetyczno-indukcyjne JUMO flowTRANS MAG S01 i JUMO flowTRANS MAG H01 stanowią ważne uzupełnienie oferty w zakresie techniki pomiarowej.

Magnetyczne, indukcyjne pomiary przepływu są jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod pomiarowych na świecie. Popularność tę zawdzięczają szerokiemu zakresowi zastosowań, wysokiej dokładności pomiaru i łatwości uruchomienia.

JUMO flowTRANS MAG S01 jest standardową wersją nowej serii. Jest on dostępny dla szerokości nominalnych od DN 10 do DN 300. JUMO flowTRANS MAG H01 o szerokości nominalnej od DN 3 do DN 100 został opracowany specjalnie do zastosowań higienicznych. Dla obu wersji przewodność medium pomiarowego musi wynosić co najmniej 5 μS/cm; maksymalna temperatura wynosi 130°C, w zależności od wersji. Oba przepływomierze dostępne są jako urządzenia kompaktowe lub z oddzielnym przetwornikiem.

Urządzenia te są proste i wygodne w konfiguracji, zarówno na samym urządzeniu, jak i za pomocą oprogramowania na PC. Nadajnik automatycznie rozpoznaje czujnik i po włączeniu energii pomocniczej dane z SensorMemory są automatycznie ładowane. Obsługa odbywa się za pomocą dowolnie konfigurowalnego, podświetlanego wyświetlacza. Dzięki zintegrowanym funkcjom diagnostycznym można sprawdzić poprawność działania elektroniki przetwornika i czujników oraz kontrolować warunki pracy.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293