NIEZAWODNA JAKOŚĆ DLA ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Nowy przepływomierz JUMO flowTRANS MAG S01

JUMO GmbH & Co. KG jest uznanym specjalistą w dziedzinie techniki pomiaru temperatury i ciśnienia oraz analizy cieczy. Przepływomierz magnetyczno-indukcyjny JUMO flowTRANS MAG S01 stanowi ważne uzupełnienie portfolio techniki pomiarowej.

Magnetyczne, indukcyjne pomiary przepływu są jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod pomiarowych na świecie. Popularność tę zawdzięczają szerokiemu zakresowi zastosowań, wysokiej dokładności pomiaru i łatwości uruchomienia.

JUMO flowTRANS MAG S01 stanowi standardową wersję nowej serii. Jest on dostępny dla szerokości nominalnych od DN 10 do DN 300. Przewodność medium pomiarowego musi wynosić co najmniej 5 μS/cm; maksymalna temperatura wynosi 130°C. Inne wersje mogą być zakupione na życzenie. Przepływomierz może być dostarczony jako kompaktowe urządzenie o stopniu ochrony IP67 lub z oddzielnym przetwornikiem (IP68). Dostępne są wersje DIN lub ASME z kołnierzem.

Standardowo przepływomierze wyłożone są PTFE. Materiał ten jest w dużym stopniu odporny na kwasy i ługi, jest odporny na światło i warunki atmosferyczne oraz na ścieranie małych cząstek. Dla większych szerokości nominalnych dostępna jest bardziej ekonomiczna osłona z twardej gumy. Urządzenia te są proste i wygodne w konfiguracji, zarówno na samym urządzeniu, jak i przy użyciu oprogramowania komputerowego. Nadajnik automatycznie rozpoznaje czujnik, a po włączeniu energii pomocniczej dane z SensorMemory są automatycznie ładowane. Obsługa odbywa się za pomocą dowolnie konfigurowalnego, podświetlanego wyświetlacza. Dzięki zintegrowanym funkcjom diagnostycznym można sprawdzić poprawność działania elektroniki przetwornika i czujników oraz kontrolować warunki pracy.

Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293