WYRÓŻNIONA WYJĄTKOWA POZYCJA RYNKOWA

JUMO na liście niemieckich liderów rynku globalnego

JUMO znalazło się w "Lexikon der Deutschen Weltmarktführer" ("Encyklopedia niemieckich liderów rynku światowego") opracowanej przez wydawnictwo biznesowe Deutsche Standards EDITIONEN. Najnowsze wydanie tej książki dokumentuje wyjątkową wydajność i siłę innowacyjną niemieckich przedsiębiorstw.

Encyklopedia jest redagowana przez wydawcę dr Floriana Langenscheidta i eksperta w dziedzinie ekonomii prof. dr Bernda Venohra. Obejmując wszystkie gałęzie przemysłu, oferuje ona żywy przegląd przedsiębiorstw, z których wiele to rodzinne małe i średnie przedsiębiorstwa, które wypracowały sobie imponującą pozycję na rynkach światowych. "Niemieccy liderzy rynku światowego są dobrze znani jako liderzy jakości i technologii", powiedział dr Langenscheidt. "Opinia publiczna jest w dużej mierze nieświadoma ich siły i możliwości".

Encyklopedia przedstawia historię firm, ich produkty i innowacje, uzupełniając swoje artykuły ilustracjami, wykresami i przydatnymi informacjami. O wysoki poziom merytoryczny encyklopedii dba wysokiej klasy zespół doradczy, w skład którego wchodzą renomowani przedstawiciele niemieckich związków przemysłowych, mediów i instytucji badawczych.

Grupa przedsiębiorstw JUMO z siedzibą w Fuldzie zatrudnia ponad 2100 pracowników na całym świecie i jest jednym z wiodących producentów w dziedzinie czujników przemysłowych i automatyki. Innowacyjna paleta produktów obejmuje cały łańcuch pomiarowy od czujników po zautomatyzowane rozwiązania dla pomiarów temperatury, ciśnienia, analizy cieczy, przepływu, poziomu i wilgotności. Do koncernu należy pięć oddziałów w Niemczech, 24 filie za granicą i ponad 40 przedstawicielstw na całym świecie. W roku 2014 przedsiębiorstwo osiągnęło obrót w wysokości 221 milionów euro.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293