NOWA TYTANOWA SONDA POZIOMU JUMO MAERA S29 SW

Wysoce odporna, morska i przeciwwybuchowa

Wraz z JUMO MAERA S29 SW specjalista w dziedzinie techniki pomiarowej i regulacyjnej z Fuldy rozszerza swoją bogatą ofertę wysokiej jakości sond do pomiaru poziomu. Ta najnowsza innowacja jest szczególnie solidna i trwała. Jest ona przeznaczona przede wszystkim do stosowania w słonej wodzie lub wodzie zawierającej chlor w zastosowaniach morskich lub w technice basenowej. Urządzenie jest również przeznaczone do obszarów zagrożonych wybuchem.

JUMO MAERA S29 SW jest dostępna dla ciśnień względnych i absolutnych od 100 mbar do 10 bar. Odporna chemicznie tytanowa konstrukcja i dopuszczenie ATEX pozwalają na stosowanie sondy w trudnych warunkach środowiskowych. W połączeniu z dopuszczeniem GL shipping, JUMO MAERA S29 SW nadaje się do takich zadań jak ciągły pomiar poziomu w zbiornikach wody balastowej w celu zapewnienia idealnej głębokości statku. Ponadto JUMO MAERA S29 SW nadaje się również do systemów zapobiegających przechyłom na statkach. Sonda może być stosowana w technice basenowej. Szczególne zastosowanie znajduje w zbiornikach wody rozpryskowej, ponieważ sonda może być używana do mediów zawierających chlorki. Ponadto sonda JUMO MAERA S29 SW może być stosowana w trudnych do pomiaru mediach o dużej lepkości, takich jak oleje ciężkie.

Sonda poziomu wyposażona jest w piezorezystancyjny system pomiarowy z membraną czołową. Wyróżnia się ona optymalną ochroną przed wilgocią i wibracjami. Dwuprzewodowe zabezpieczenie przed odwrotną biegunowością, które chroni przyrząd pomiarowy przed uszkodzeniem, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w przypadku błędnego uruchomienia. Konstrukcja ze zdejmowanym kapturkiem ochronnym daje użytkownikowi możliwość wyboru wariantu do spłukiwania od przodu z gwintem zewnętrznym G½". Temperatura medium może wynosić od 0 do 50°C, przy czym w zależności od medium możliwe są niższe temperatury.

W połączeniu z szeroką gamą akcesoriów JUMO umożliwia stworzenie zintegrowanego rozwiązania stacji pomiarowej o bezkonkurencyjnym stosunku ceny do wydajności. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji JUMO MAERA S29 odgrywa ważną rolę w długoterminowym zwiększaniu dostępności instalacji.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293