JUMO MIDAS S07 MA PRZETWORNIK CIŚNIENIA Z DOPUSZCZENIEM MORSKIM

W domu na morzach świata

Przetwornik ciśnienia JUMO MIDAS S07 MA został opracowany specjalnie dla przemysłu stoczniowego. Posiada dopuszczenie GL (Germanischer Lloyd) i charakteryzuje się zwartą konstrukcją, wytrzymałą stalą nierdzewną i łatwością montażu.

JUMO MIDAS S07 MA jest dostępny dla zakresów pomiarowych od 1 do 100 bar ciśnienia względnego i od 1 do 25 bar ciśnienia bezwzględnego. Temperatura medium może wynosić od -40 do 125°C. Całkowicie spawany układ pomiarowy (bez uszczelek) wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej pozwala na zastosowanie przetwornika ciśnienia w prawie wszystkich mediach, nawet w trudnych warunkach.

Zastosowany piezorezystancyjny czujnik krzemowy z membraną separującą ze stali nierdzewnej charakteryzuje się wysokim stopniem ochrony przed przeciążeniem i stabilnością długoterminową. Wysoka jakość każdego przetwornika ciśnienia jest zapewniona dzięki 100% kontroli końcowej w całkowicie zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym. Ustalone specyfikacje przetwornika ciśnienia są zapisywane w bazie danych dla celów identyfikowalności i zapewnienia jakości. Dzięki swojej modułowej budowie, JUMO MIDAS S07 może być stosowany w wielu aplikacjach. Oprócz tradycyjnego zakresu zastosowań, takich jak silniki, pompy lub separatory, urządzenie może być również stosowane w aplikacjach offshore, takich jak na platformach wiertniczych.

Oprócz licznych przyłączy procesowych i elektrycznych dostępne są również dodatkowe opcje, takie jak wersje bezolejowe i bezsmarowe, dławik w kanale ciśnieniowym lub powiększony otwór kanału.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293