OD POMYSŁU DO KOMPLETNEGO ROZWIĄZANIA - WSZYSTKO Z JEDNEGO ŹRÓDŁA

Nowy JUMO Engineering

Jako specjalista w zakresie przemysłowej techniki pomiarowej, regulacji i automatyzacji JUMO posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Łącząc te umiejętności w nowej ofercie usług "JUMO Engineering", przedsiębiorstwo robi krok naprzód w swojej ewolucji od dostawcy komponentów do dostawcy zintegrowanych rozwiązań.

Nowy zespół inżynierów opracowuje indywidualne aplikacje dla różnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł spożywczy i napojów, wodno-ściekowy, farmaceutyczny, grzewczy i klimatyzacyjny, chemiczny oraz szybko rozwijający się sektor energii odnawialnej. Portfolio zespołu inżynierów jest szerokie, począwszy od prowadzenia podstawowych studiów wykonalności i warsztatów, poprzez sporządzanie specyfikacji, aż po kompleksowe zarządzanie projektem. Zespół posiada bogate doświadczenie w programowaniu PLC, wizualizacji i technologii sieciowej.

Klienci otrzymują aplikacje opracowane i stworzone na bazie produktów JUMO. Dzieje się tak dlatego, że asortyment produktów JUMO obejmuje już cały łańcuch rozwiązań, począwszy od techniki czujników temperatury, ciśnienia, analizy cieczy i przepływu, aż po odpowiednie urządzenia do rejestracji, sterowania i automatyzacji. Oferta obejmuje również wszystkie niezbędne elementy wykonawcze, takie jak przekaźniki półprzewodnikowe (SSR) i sterowniki mocy SCR. Oznacza to, że można stworzyć efektywne rozwiązania, które są optymalnie dopasowane do siebie - a wszystko to od jednego dostawcy usług.

Aplikacje są uruchamiane na miejscu. Klienci otrzymują obszerną dokumentację produktu oraz indywidualną instrukcję obsługi. Pakiet uzupełnia wsparcie i inne usługi, a także specjalistyczne szkolenia. Klienci mogą wybierać pomiędzy poszczególnymi elementami lub realizacją całego projektu. JUMO Engineering działa zarówno w kraju, jak i za granicą.


Czy mają Państwo jakieś pytania?


Rzecznik prasowy

Michael Brosig +49 661 6003-9293 +49 661 6003-9293