More than sensors+automation
Znajdź

Usługi i wsparcie techniczne

Wysoka jakość naszych produktów to za całą pewnością podstawa zadowolenia klientów na całym świecie. Dopełnienie satysfakcji odbiorców stanowi nasz niezawodny serwis posprzedażowy i kompleksowe wsparcie techniczne.
Pozwólcie Państwo, że przedstawimy Wam kluczowe usługi świadczone wokół naszych innowacyjnych produktów JUMO, na których możecie polegać zawsze i wszędzie.

JUMO services & support – so that it all comes together!

 

 

Do pobrania - Posiadacie Państwo urządzenie JUMO i potrzebujecie oprogramowania? Nic prostszego - wystarczy kliknąć tutaj aby przejść do działu oprogramowania do pobrania.

Archiwum - Informacje i karty katalogowe na temat starszych produktów JUMO znajdziecie Państwo z kolei w naszym Archiwum produktów

Produkcja

Poszukujecie Państwo konkurencyjnego i efektywnego dostawcy systemów lub komponentów?
Bez względu na to czy zapotrzebowanie to dotyczy technologii obróki metalu, modułów elektronicznych czy idelanie dopasowanych czujników, zarówno w małych partiach jak i produkcji masowej - chętnie zostaniemy Państwa partnerem.
Od projektowania i rozwoju do gotowego produktu - możemy zagwarantować Państwu wszystkie etapy produkcji w jednym miejscu.

więcej...

Informacje i materiały szkoleniowe

Zastanawiacie się jak poprawić jakość procesów w firmie lub zoptymalizować jeden z działów? Wykorzystajcie w tym celu przygotowaną przez nas ofertę i partycypujcie w wiedzy i doświadczeniu jednego z największych i szanowanych producentów na świecie.

więcej...

Serwis produktowy

Dla właściwego "wsparcia" wokół portfolio produktowego i wygody naszych klientów na wszystkich pięciu kontynentach uruchomiliśmy sprawnie działającą sieć dystrybucji. Niezależnie od tego czy potrzebujecie porady technicznej, pomocy przy doborze urządzeń czy wsparcia przy optymalizacji użytkowania naszych produktów - zawsze możecie liczyć na zespół kompetentnych ludzi, gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania.

więcej...

Konserwacja i kalibracja

Nasza oferta szeroko pojmowanych usług serwisowych pomagają utrzymać optymalną wydajność systemową i sprzętową, a tym samym zapobiegać awariom i ewentualnym przestojom.
Chętnie podejmiemy współpracę mającą na celu wspólne wypracowanie dalekosiężnej strategii serwisowej wraz z przygotowaniem niezbędnych raportów, dokumentacji i protokołów.

więcej...