More than sensors+automation
Znajdź

Expect more.

dr inż. Dawid Goiński - Managing Director

dr inż. Dawid Goiński
Prezes Zarządu / Managing Director

Firma JUMO obecna jest w Polsce od prawie dwudziestu lat. W początkowym okresie swojej działalności funkcjonowaliśmy jako przedstawicielstwo ówczesnego M. K. JUCHHEIM GmbH & Co, aby w sierpniu 1999 roku zmienić formę prawną na spółkę zależną.

Przez wszystkie te lata konsekwentnie zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam na sprostanie oczekiwaniom i potrzebom klientów na najwyższym poziomie. Będąc jedną ze spółek grupy JUMO, nie tylko reprezentujemy lidera na rynku wyspecjalizowanych i nowoczesnych urządzeń pomiarowych, ale wspólnie z pozostałymi podmiotami nieprzerwanie budujemy markę JUMO i przyczyniamy się do jej permanentnego rozwoju.

Dzięki zaangażowaniu połączonemu z doświadczeniem naszych wykwalifikowanych specjalistów i zapleczem serwisowo-technicznym, zdobyliśmy renomę również na naszym rodzimym rynku zyskując miano solidnego dostawcy nowoczesnych, precyzyjnych i wysoce innowacyjnych urządzeń pomiarowych oraz systemów sterowania.

Nasza szeroka oferta obejmuje pełne spektrum produktów - od sensorów, poprzez czujniki temperatury i ciśnienia, przetworniki wilgotności, regulatory temperatury, termostaty o zróżnicowanej specyfikacji, urządzenia niezbędne w analizie cieczy czy sondy hydrostatyczne, aż po rejestratory danych pomiarowych i kompletne systemy automatyki serii mTRON T. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować  rozwiązania pomiarowe dedykowane dla aplikacji o różnorodnym poziomie zaawansowania obecnych w wielu obszarach przemysłu.

Wybierając produkty JUMO - wybieracie Państwo niezawodność, innowacyjność i precyzję.

WITAMY W JUMO!

Download Corporation Policy