More than sensors+automation
Znajdź
NOWOŚĆ: Przełącznik pływakowy i przetwornik poziomu Bezpieczeństwo funkcjonalne - bezproblemowo! Wysoka niezawodność<br>w wymagających aplikacjach. Sondy do pomiaru poziomu serii JUMO MAERA Kreujemy przyszłość JUMO mTRON T - Twój system

NOWOŚĆ: Przełącznik pływakowy i przetwornik poziomu

W przypadku JUMO NESOS uruchamiamy po raz pierwszy urządzenia do pomiaru poziomu za pomocą pływaków i styków kontaktronowych, a także do pomiaru poziomu za pomocą pływaków. Dowiedz się więcej!

Bezpieczeństwo funkcjonalne - bezproblemowo!

JUMO Safety Performance - nowa marka zapewniająca większe bezpieczeństwo w zakładach z PL i SIL. Uzyskaj bezpieczne rozwiązanie!

Wysoka niezawodność
w wymagających aplikacjach.

Nowy dwukanałowy przetwornik temperatury
w różnych wersjach obudowy

Sondy do pomiaru poziomu serii JUMO MAERA

 • cela pomiarowa wysokiej dokładności
 • wysoka odporność przeciążeniowa,
  chemiczna i mechaniczna
 • ochrona przed odwrotną polaryzacją
 • dostępność wielu wariantów wykonania
 • bardzo atrakcyjne ceny!
 • Kreujemy przyszłość

  Nowy rejestrator ekranowy
  JUMO LOGOSCREEN 600
  wyznaczna aktualne standardy obsługi
  i wydajności

  JUMO mTRON T - Twój system

  Uniwersalny, skalowalny system pomiaru, regulacji oraz sterowania do zastosowania
  w szerokiej gamie aplikacji przemysłowych.

  Wasz partner w zakresie rozwiązań pomiarowych i automatyzacji - JUMO

  Innowacyjne rozwiązania dla Waszego sukcesu.

  Od kilkudziesięciu lat JUMO jest jednym z wiodących producentów w dziedzinie różnorodnych czujników pomiarowych do zastosowań przemysłowych jak i rozwiązań z zakresu automatyzacji i rejestracji.
  Nasza oferta obejmuje całe spektrum produktów od pojedynczych czujników po kompletne rozwiązania dla pomiarów temperatury, pomiarów ciśnienia, analizy cieczy, pomiaru przepływu, pomiaru poziomu napełnienia czy wilgotności.
  Produkty sygnowane logo JUMO to gwarancja precyzji pomiarowej, najwyższej klasy materiały i komponenty oraz poparte wieloletnim doświadczeniem, dalece innowacyjne know-how.
  Wśród najważniejszych obszarów naszej działalności, na szczególną uwagę zasługują m.in. przetworniki ciśnienia cieszące się renomą na ogólnoświatowym rynku, również w tak wysoce specjalizowanych branżach jak przemysł kolejowy czy energetyczny.
  Jednym z kluczowych filarów naszej działalności niezmiennie pozostają czujniki temperatury, w tym termometry oporowe, które dzięki zoptymalizowanym procesom projektowym i produkcyjnym dostarczamy do niemal każdego sektora przemysłu. Ofertę czujników do pomiaru temperatury uzupełniają termopary, produkowane w wielu wersjach i konfiguracjach, precyzyjnie dostosowywane do konkretnych wymogów aplikacyjnych.
  W naszym portfolio produktowym znajdują się również termostaty regularnie stosowane w systemach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych o różnym przeznaczeniu i zaawansowaniu technologicznym.
  Kluczową pozycję naszej oferty stanowią także elektroniczne rejestratory ekranowe, których kolejne generacje, dzięki intuicyjnej obsłudze i niemal nieograniczonym możliwościom zdobywają uznanie klientów na całym świecie.
  Nieprzerwana optymalizacja procesów produkcyjnych, inwestycje w nowe jednostki organizacyjne oraz ciągły rozwój naszych produktów pozwalają nam wychodzić na przeciw wszelkim potrzebom rynku, również tym najbardziej wymagającym.
  Zawsze stawiamy sobie za cel zagwarantowanie naszym klientom optymalnych rozwiązań służących bezpieczeństwu procesu, efektywności energetycznej i optymalizacji kosztów.

  Najlepszą rekomendacją jakości i niezawodności naszych produktów jest zaufanie klientów, którym obdarzacie nas od kilku pokoleń.

  JUMO. More than sensorsautomation